Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: aceton na wacik/papier i najlepiej folia aluminiowa albo te klipsy (chociaż nie używałam). ogólnie najważniejsze jest żebyś palce miała szczelnie owinięte - im dłużej trzymasz (koło 15 minut) tym lepiej zejdą. nie zdzieraj zębami bo niszczysz płytkę!
@dziecielinapala: są mocno wysuszone - zrób im kurację nawilżającą. ja po hybrydach nakładam na dłonie zwykłą oliwę z oliwek i trochę pomaga. podobno lepiej nie używać odżywek do paznokci, bo najczęściej mają formaldehyd i robią krzywdę.

@dziecielinapala aceton bardzo mocno wysusza, ja po nim wiecznie miałam paznokcie jak papier. Teraz ściągam tylko frezarka. Jak robisz sobie sama to polecam zaopatrzyć się w dobre pilniki, gradacja 100/180 i zwyczajnie spilowac. Można też używać bazy typu hard czy inna twarda i ściągać sam kolor bez bazy, w taki sposób żeby nie zdzierac płytki. W taki sposób praktycznie nie ma szans na uszkodzenie paznokci. :) wbrew pozorom hybrydy nie szkodzą na
@dziecielinapala: jak masz już zdjęty lakier to nawilż płytkę paznokcia i skórki. Jak się zdejmuje samemu to warto dać odpocząć tym paznokcią przez jeden dzień przynajmniej. I potem można robić następną hybryde. Jak robisz sobie zawsze sama to kup frezarke. Taką do użytku domowego można za 150 zł kupić plus koszt podstawowych frezów. Lakier zdjety w 15 minut bez acetonu. ! Wiem mam szybkie tempo odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ