Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@ImInLoveWithTheCoco myślę że dała by radę. Ja nie jestem dzikiem waze 75kg i trenuje amatorsko boks od kilku lat a nie raz kładłem kolesi po 90+ kg którzy byli na niższym poziomie sportowym niż ja.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: zawodniczka być może tak, ale z dwóch powodów

1. zawodnicy i zawodniczki to zazwyczaj mutanty genetyczne, ta jedna kombinacja genów na kilka tysięcy, która sprawia, że dany człowiek jest silniejszy, szybszy i ma instynkt walki. Który to znany bokser został rozpoznany, bo wyskoczył do niego jakiś zawodnik z kilkuletnim stażem i został oklepany w kilka sekund, chociaż gość wtedy nic jeszcze nie ćwiczył? Nie Ali przypadkiem?

2. kobiety mają wielokrotnie
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

ciekawe czy zawodniczka 70kg poradziłby sobie z 90 kg przecięny facetem co nie trenuje.


Z łatwością. Waga oczywiście ma znaczenie, ale jeśli nie znasz techniki to zawodnik MMA/BJJ cię zje nawet będąc lżejszym, patrz walki Royce Gracie vs Akebono albo Fedor vs Hong Man Choi. Obydwaj giganci żyli ze sportów walki a i tak przegrali technicznie.

Tu na filmiku widać przykładowe starcie filigranowej dziewczyny z nietrenującym facetem.
V.....r - @ImInLoveWithTheCoco: 
 ciekawe czy zawodniczka 70kg poradziłby sobie z 90 ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@RoastieRoast: To samo chciałem napisać. Już widzę jak ulaniec 130 kg wali wysportowanego mającego pojęcie o jakiejkolwiek bitce gościa nawet z 40-50 kg lzejszego.
2 ruchy tlustymi łapskami i zadyszka. A przeciwnik w miejscu nie stoi.
To samo jest z tymi laskami. To są maszyny do zabijania. One wiedzą jak gdzie i kiedy uderzyć. Przecież ona ma takie łapy i nogi że większość i 20 kg cięższych chłopów by przy niej
  • Odpowiedz
typek to chudziutki leszcz. Ale ciekawe czy zawodniczka 70kg poradziłby sobie z 90 kg przecięny facetem co nie trenuje.


@ImInLoveWithTheCoco: szczerze? oczywiscie, nawet taka ktora by miala 50kg
mowimy tutaj o kims kto bije sie zawodowo, nie o dziewczynie ktora pochodzila na treningi rok vs facet ktory jest ciezki, nie potrafi sie bic i nawet nie wiadomo ile ma sily bo waga o tym nie swiadczy
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: oczywiście, że by sobie poradziła. Technika i wytrzymałość wyrabiane przez lata >>> 90 kilo nieumiejętnie używanej masy, połączonej z brakiem kondycji. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że walka potrwałaby maksymalnie kilkanaście sekund.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ImInLoveWithTheCoco: @TheThisMan dostaliby w turbo aż miło :) miałem okazję chwilę trenować z laskami, jakbyś jakąś złapał za włosy to zostawiłaby swoje kudły w twoich łapach byleby Cię poskładać.

Ludzie, którzy nigdy nie trenowali sportów walki nawet nie mają pojęcia jak kolosalna jest różnica między ludźmi trenującymi, a takimi co myślą że się "dobrze biją"
  • Odpowiedz