Wpis z mikrobloga

Deweloper źle wypoziomował miejsca parkingowe i woda (śnieg z auta) roztapia sie i przedostaje z auta do mojej komorki lokatorskiej. Podobno wszystko jest w granicach norm, jednak te normy grawitacji nie obchodzą. Założyli mi nieodpłatnie listwę, mającą zabezpieczyć moją komórkę przed woda, ale ona podczas mojego urlopu puściła i znów potop. Co mogę zrobić w tej sprawie? #mieszkanie #deweloperka
  • 12
@rozentuzjazmowany jakby było w granicach norm to by nie splywalo. Nie daj sobie wmówić że ktoś zaprojektował miejsce postojowe ze spadkiem do komórki lokatorskiej. Jest to ewidentny błąd wykonawcy i deweloper zamiast gadać takie #!$%@? powinien wziąć telefon zadzwonić do wykonawcy, a ci powinni bez zbędnej pyskowki, przyjechać i to naprawić. Naprawa nie jest ani skomplikowana ani kosztowna i nie wiem skąd ten cyrk. Niech zeszlifuja powierzchnię lub zrobią nacięcie a nie
@rozentuzjazmowany to nie ma co czytać. Spadki określa się na na etapie projektu. Wykonawca musi wykonać spadki zgodnie z projektem. To albo projektant albo wykonawca dał dupy. W sumie nie ważne kto. Ważne że nie ty. Możesz zrobić dwie rzeczy. Dzwoń do zarządcy żeby on się uzeral z dewelopera albo samemu truc deweloperówi. Szkoda życia na czytanie norm z których i tak nic nie wywnioskujesz. Ostatnio się przepisy zmieniły więc sprawdź na