Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Irytuje mnie ojciec od mojego #niebieskipasek pomijając sam fakt ile cierpienia wyrządził całej rodzinie, a mimo to uważa siebie za poszkodowanego. Próbuje być na siłę miły, zabawny. A gdy ja jestem w jego otoczeniu to już całkiem daje takie popisy że masakra. Jest w separacji z mamą mojego ukochanego.
Więc teraz przejdę już prosto do rzeczy. Mam wrażenie że on mnie obserwuje, chce zrobić na mnie wrażenie jaki to on nie jest niesamowity i męski. Wiem że patrzy na moje pośladki, piersi.. twarz. Czuję się przez to okropnie. Nie wiem też za bardzo czy mówić o swoich podejrzeniach miśkowi bo wiem że albo się ostro wkurzy albo uzna że świruję i że jestem nienormalna albo co gorsza sam zacznie się tym zamartwiać że.rzeczywiscie może być to prawda.
Czasami mam wrażenie że jak do mnie coś mówi i patrzy to w głowie ma całkiem inny obraz. Nie wiem co robić bo jest tak już dobre kilka lat (pomijając fakt że widzę go średnio raz na pół roku przez tydzień)
Może i brzmię jak nastolatka ale pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4