Wpis z mikrobloga

  • 5
@wysuszony to jest Scania s
@Rasht a to nie jest kontrolka od uszkodzeń tylko od czegoś związanego z hamulcem czy retarderem ale nie pamiętam więc niech mnie ktoś poprawi
  • Odpowiedz
@Rasht: @Pangia: @HaPPe: ciśnienie w hamulcach, jak często wciśniesz "hamulec" to się zaświeci, jednak nie ma to wpływu na jazdę. Chyba że masz symulacje pneumatyki hamulców, wtedy bez powietrza nie zatrzymasz się
  • Odpowiedz
Tak myślałem, że to coś z hamulcami ale skoro mam wyłączoną symulację pneumatyki to zgłupiałem a zapaliła się po raz pierwszy po włączeniu gry a po załadunku problem zniknął. Dzięki dziewczyny :*
  • Odpowiedz
@Pangia: Nie do końca tak. Nie oznacza, że w układzie nie ma ciśnienia, tylko, że jest ono mniejsze niż nominalne, tj. hamulce nie będą działać ze swoją maksymalną skutecznością. Tak jak wspomniał @cordant - w ciężarówce rolę płynu hydraulicznego pełni powietrze, sprężane w odpowiednim zbiorniku. Użycie hamulca zmniejsza ciśnienie w układzie, stąd sprężarka dopompowuje powietrze w locie. Aczkolwiek jeśli ciśnienie spadnie poniżej pewnego poziomu, komputer sygnalizuje o tym za
  • Odpowiedz
@GeneratorSzumu: Nie musisz mi tego mówić, mam C, D i obie kwalifikacje zrobione. Tylko nie wiem, ile trzeba by bić w hamulec, żeby spuścić z układu całe ciśnienie (przy założeniu, że jest on szczelny i silnik pracuje).
  • Odpowiedz