Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: On ma podobny problem co Coutinho w Barcelonie, ciężko znaleźć dla niego odpowiednie miejsce na boisku i jest rozrzucany po różnych pozycjach w ataku i pomocy. Pamiętam jak odchodził z Malagi do Realu i miałem ogromny ból dupy, że nie trafił na Camp Nou xD
@rudyryc Isco miał zdjęcia w koszulce Barcy w młodości, myślałem że do niej trafi, ale jednak Real uprzedził Barce, z Coutinho to akurat dla mnie jasna sprawa, lepiej wyglądał na 8 niż typowo na skrzydle
@tomekwykopuje: Dla mnie do nie jest takie oczywiste. Przesunięcie go bliżej środka byłoby super rozwiązaniem, gdyby Cou nauczyć się więcej pracować w pressingu, ale biorąc pod uwagę to, że on potrafi nie brać udziału w grze przez długi czas, wydaje się dość trudne xD Nie chodzi o to, żeby sam Coutinho wyglądał lepiej, ale żeby jak najwięcej dawał drużynie :v Chociaż biorę pod uwagę, że moge trochę przesadzać, a taki piłkarz
@rudyryc Z tym pressingiem też nie ma jakiegoś dramatu, ale widać że Coutinho jest w gorszej formie, aktualnie mało strzałów oddaje, co było jego największa zaleta, ale na wiosnę mam nadzieję że to się zmieni, musi :)