Wpis z mikrobloga

  • 33
Nie jestem autorytetem ale z racji różnych doświadczeń w kraju i za granicą czuję się zobowiązany do napisania kilku słów. Eksperyment pokazal to czego nie raz byłem świadkiem. Nasze witaminki w większości mają wrodzoną pogardę do mężczyzn o niższym poziomie społocznym czy poprostu o niższym stanie portfela i nie mają skrupułów żeby dowartościować się przez pogardę do tych właśnie męźczyzn. Winę za ten stan rzeczy ponoszą matki które porażke swojego małżeństwa przenoszą na wychowywanie swoich córek i wmawiania im że są księżniczkami które zasługują na lepsze życie tylko dzięki atrybutom fizycznym. Owocem tego eksperymentu są pretensjonalne witaminki które nie szanują nawet własnych ojców. Dziwi mnie tylko że większość z was potrzebowała Klaudiusza żeby zrozumieć to czego już dawno nauczyli się nasi sąsiedzi. Nie bez powodu nasze witaminki mają taką opinie za granicą. Chciałbym jednak żebyście robili swoje eksperymenty z głową bo możecie zepsuć dobrą dziewczynę. #tinder #klaudiusz #p0lka
  • 11
  • Odpowiedz
@Rihter: Również apeluję o etykę i o selekcjonowanie dziewczyn kórym robi się "eksperymentowe świństwa". Starajcie się rozróżniać pomiędzy typowymi Karynami, takimi księżniczkami tatusia, a zwykłymi dziewczynami. Wbrew pozorom one tam są też. I kolejne "wbrew pozorom" - są podobne do nas, i z taką "klaudiuszową traumą" mogą sobie nie poradzić już do końca życia.

Złem odpowiadajcie na zło, ale okażcie młosierdzie tym, którzy również są pokrzywdzeni, nadwrażliwi, poszkodowani przez los
  • Odpowiedz