Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kangaro: Bo tak jak pisalem wczesniej. Jesli KP sklepu to na przyklad "pamiatki" to sklep moze byc otwarty. A ze mamy tu pamiatki ze Szklarskiej to coz.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kangaro: musi byc jakiś procent, ale dokladnie nie wiem jaki. Chyba cos okolo 30. Ale wiesz. Na kontroli mowisz ze akurat sie sprzedalo. No zycie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtekx: jakby to nie wygladalo.. Wszystko jest legalne xd Juz tlumacze. Zamawiam karton żubrówki bialej. Jedna sztuka nie miesci sie na półce więc ląduje pod ladą i czeka na swoją kolej. Ot cała filozofia :p rozwiałem wątpliwości mirków?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrallStar: po pierwsze. Ja sobie nie wymyslilem zakazu handlu, wcale nie chcialem zeby tak bylo. Dziekuj PiS. Po drugie. Jesli nie chcesz przeplacac to poczekaj do poniedzialku i idz do marketu kupowac zlotowke taniej. Twoj komentarz zabrzmial jakbys robil MI wyrzuty o ceny w sklepach monopolowych. Ja tu tylko pracuje stary xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrallStar: A i jeszcze jesli chodzi o ceny w sklepach monopolowych to nie ustala ich nawet wlasciciel. To jest standardowa narzuta. Tylko sklepy typu zabko chociazby kupuje towar w hurtowniach ktore zaopatrzaja tylko zabki. Tam maja nizsze ceny wiec i na sklepie sa nizsze ceny. W zwyklych monopolach jest znacznie drozej. Pozdrowionka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwiestronyhistorii: no wlasnie cos ten ruch slabiutki dzisiaj xd moze sie zacznie popoludniu. Ludzie na kacu spia. A co do szefa to ma kamery. Spoko koles. Nie ma co robic to mozemy robic co chcemy. Normalne podejscie.
  • Odpowiedz