Wpis z mikrobloga

Jak obstawiacie? Kto jeszcze zasili szeregi naszego ukochanego klubu w tym okienku? Mam nadzieję, że Morata #!$%@? stąd w trybie natychmiastowym
#chelsea
  • 28
  • Odpowiedz
@erixon: Fabregas ma odejść na dniach do Monaco, więc logicznie myśląc ktoś musi zając jego miejsce w roli zastępcy jorginho, no i Sarri mówił, że potrezbuje Skrzydłowego, marzy mi się Fekir, bo w lato było blisko do ściągnięcia go.
  • Odpowiedz
@sylw1905: Mi osobiście marzy się Barella. Niestety on dopiero latem będzie dostępny. Idealny by grać tam gdzie Jorghinio, lub wyżej np jak Kovacić
  • Odpowiedz
@PanKara: To raczej taka gierka. Powiedział też, że Batsa nie chce bo nie jest żadnym rozwiązaniem i jak już to kogoś innego. Gdyby ogłosił całemu światu, że Chelsea chce napastnika to nagle ceny by bardzo wzrosły, a wartość Moraty jeszcze bardziej zmalała
  • Odpowiedz
@PanKara: Pulisic dołączy dopiero latem i nie jest to transfer Sarriego, tylko raczej zarządu, który chciał go już ściągnąć latem, więc myślę, że ktoś jeszcze może przyjść na skrzydło, bo jakby nie patrzeć mamy 5 zawodników na dwie pozycje, w tym CHO i Mosses, których raczej na poważnie nie można brać pod uwagę jeśli chodzi o regularną gre.
  • Odpowiedz
@sylw1905: CHO powinni brać pod uwagę, szczególnie teraz gdzie na skrzydłach mamy szpital. Moses pewnie odejdzie, a też mógłby dostać swoją szansę zamiast Williana :/
  • Odpowiedz
może akurat starczyłoby kasy na jakiegoś sensownego bocznego obrońcę.


@postacie: nie po to Chelsea podpisala nowe, dosyc wysokie umowy z Alonso i Azpim zeby szukac ich zastepstw. trzeba sie przyzwyczaic ze Alonso bedzie regularnie gral przez nastepne 3-4 lata, a Azpi co w ofensywie nic nie daje etz bedzie gral przez nastepne 3 lata w podstawie
  • Odpowiedz
@sylw1905: tak wiem, ale jest skrzydlowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erixon: moze i tak jest, ale jak chcemy walczyc o top 4 przy takim ogonie jaki jest u nas, to trzeba cos kupic. @stillhet: bodajze mowil sam ze icardi jest do wziecia za 80 baniek. nawet gruby higuain by sie pewnie zajebiscie sprawdzil w przepychaniu tak jak robil to diego. tak czy
  • Odpowiedz
@PanKara: Higuain coraz bardziej prawdopodobne że zostanie, Icardi jest kapitanem w swojej drużynie, raczej też się nigdzie nie ruszy. Myślę, że napastnika kupimy... ale nie wiem jakiego. Warto by dać szansę Abrahamowi. Gorszy od Moraty nie będzie
  • Odpowiedz
@erixon: Ale Ty wiesz, że Pulisić dopiero latem przyjdzie i raczej nie zwojuje od razu pierwszego składu, nie gra regularnie, jest po kontuzji, aktualnie wygryza go ze składu 18 Sancho. Ja bym bardziej upatryał w tym transferu na przyszłość. Na prawe skrzydło kupić jakiegoś kozaka, w lato Pulisic jego zmiennikiem, a Willian i Pedro na bezludną wyspę wysłać.
  • Odpowiedz
@sylw1905: No mówię o tym jak skrzydła mają wyglądać od następnego sezonu. Na to okienko przydałby się jeszcze Nicolas Pepe. Cieszy to, że zarząd nie chce przedłużać zawodnikom po 30 konktaktów więc za Luiza też będzie trzeba kogoś poszukać, chyba że Sarri w końcu postawi na Christensena.

Dlatego też nie mozemy się pozbywać Odoiego. To nasza perła, która musi być coraz bardziej wprowadzana do zespołu.
  • Odpowiedz
@sylw1905: No ja Ci szczerze powiem, ze Pedro i Willian mimo ze to dzbany, czesto samolubne, to jednak daja cos tam w ofensywie. Poki co nie ma nawet na horyzoncie nic lepszego.

Tak de facto mamy braki na wszystkich pozycjach.
Obok Azpi w obronie nie ma nikogo.
Alonso mimo ze go uwielbiam, to jest totalnie bez formy i nie umie bronic. Przyzwyczail nas do czegos innego.
Luiz/Rudgier to drewna. Christiensen tez w tym sezonie nie potrafi wejsc
  • Odpowiedz
Cho nadaje się na LE i puchary, na lige jest zwyczjanie za słaby


@sylw1905: A moim zdaniem najlepiej nadawałby się na wypożyczenie do końca sezonu na przykład do takiej Bundesligi.

Alonso bedzie regularnie gral przez nastepne 3-4 lata


@stillhet: Chyba, że dojdzie do sytuacji jak z Cesarem. Przyjdzie ktoś na ławkę a wskoczy do pierwszego składu.
  • Odpowiedz
@PanKara: Trochę tak. Nie zgodze się w kilku kwestiach:
-Azpi i Zappa wystarczą. Imo Zappa niedoceniany przez Sarriego. Jak grał w LE to wyglądał na prawdę solidnie
-Rudiger to nasz najlepszy obrońca, Luiz ostatnio się bardzo poprawił i kreuje dla nas dużo sytuacji (OBROŃCA XD!!)
-Alonso jest słaby, a Emerson nie dostaje szans. To znaczy, że nie jest w stanie zastąpić Hiszpana i nie tego oczekuje Sarri. Jeśli kupować LO to zamiast Emersona. Nie ma sensu by tracił karierę w naszym klubie, a my byśmy kupili kogoś kto nam się przyda.
-Kante to nasz najlepszy pomocnik i na prawdę ogarnia grę.
-Jorghinio jest bezużyteczny i marzę właśnie o takim Barelli by go zastąpił. Jorgh grał fajnie na początku, teraz mam wrażenie że za tą kase jaka poszła na niego to jest to strasznie przepłacony piłkarz jeśli jego zadaniem jest podawanie do najbliższych kolegów. Jedyne co robi dobrze to dyryguje grą, tempem i umie się ustawić. Poza tym trochę zabiera miejsce komuś, kto miałby jakiś realny wpływ na grę. Niestety Sarri jest uparty na
  • Odpowiedz