Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta

Siemanko mirki. Kupiłem sobie nowy telefon komórkowy, a że zazwyczaj przechodzenie ze starego na nowy zajmuje mi średnio 2-3 miesiące, to zarejestrowałem na ten nowy kartę prepaid, żeby w międzyczasie testować, czy wszystko na nim dobrze działa. Dzisiaj na ten nowy numer, który mam od tygodnia, przyszedł SMS od KRUKa, że sprawą jakiegoś długu zajmuje się taki i taki komornik, a która pewnie była kierowana do poprzedniego właściciela numeru. Olać to, bo to nie do mnie, czy odpisać że to pomyłka czy coś?
  • 8
@mkyv: Pomieszanie lenistwa z sila przyzwyczajenia. Z telefonu korzystam bardzo czesto, wiec przyzwyczajam sie bardzo do ustawienia aplikacji, tego jak on dziala. W dodatku korzystam z calej masy aplikacji, w tym programow do nauki, do ktorych mam zrobione mase talii. Wiec przeprzucenie tego wszystkiego, skonfigurowanie trwa kilka dni. Odkladam to wszystko do momentu, w ktorym stary telefon juz naprawde nie daje rady i nie mam wyjscia, tylko przesiasc sie na nowy.
@Coolek: Ja to może jestem dziwny ale z lenistwa używam iPhona. Jak kupuje nowego to konfiguracja trwa 30 min (i to jest czas suchronizacji) po czym mam w rękach dwie idealne kopie telefonów. Zdjęcia, aplikacje, nawet rozmieszczenie aplikacji i foldery.
Android nie ma takiej funkcji?