Wpis z mikrobloga

Normictwo:
- znajomi to sieć kontaktów mogących sie przydać a nie ludzi o podobnych poglądach lub ideach. Dyskutowanie o poglądach jest niebezpieczne i źle widziane
- kobiety są trochę hehehe szalone, ale trzeba je szanować i traktować najlepiej jak się da.
- troska o własne zdrowie to "przypał". Alkohol, papierosy, wszystko co szkodliwe jest "cool"
- tatuaze są fajne, zwłaszcza gdy nie mają jakiegokolwiek znaczenia a wybiera je pan od tatuażu
- ważny jest prestiż, przecież "jestem #!$%@? kiiimś" więc trzeba kupować produkty "markowe" i "bywać" w fajnych miejscach
- turystyka to od teraz "podróżowanie" i jest ono "przygodą", która "rozwija". LOL
- hobby dzielą się na fajnie i niefajne. Fajne to: alkohol, meczyki, konsumpcjonizm (restauracje, moda, samochody, gadżety), imprezki, planszowki.

#normictwo #przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
@Razi91: sam mam znajomego ktory pracuje w korpo, niezle zarabia, niby nieglupi, a chodzi na mecze legii xd (rozumiem jako nastolatek sie przejsc z ciekawosci, ale chlop ma ponad 30 lat i sie chyba caly czas tym jara, bo chodzi co tydzien, caly czas to samo, czyli darcie ryja, te same przyspiewki - w sumie jest to tak interesujace jak chodzenie do kosciola)
  • Odpowiedz
to nie są bzdery, serio tak to wyglada w Warszawce w korpo.


@RoastieRoast: Tak jest, pracowałem w kilku korpo w tych dynamicznych, młodych zespołach i te wszystkie punkty idealnie opisują przeciętnego korpośmiecia z mordoru/isengradu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz