Wpis z mikrobloga

Faza druga: Umtiti czy Varane? Drugim CB jest IF Godin.
Skłaniam się do Umtitiego, cena Varana jest absurdalna i podyktowana głównie Pacem.
#fut #fifa19
  • 6
  • Odpowiedz
@novyr9: tak jak piszesz to raz, a dwa, skoro masz godina to już jeden wysoki jest, lepiej dać mniej i kupić niższego ale też dobrego w obronie big sama i włożyć coś w atak niż dawać całą kasę na varana
  • Odpowiedz
  • 0
@tollusiek: Z atakiem mam problem, nie mogę znaleźć nikogo kim mi się naprawdę świetnie gra. Do tej pory najlepiej wypada Mariano. Myślę nad spróbowaniem SIF Aspasa.
  • Odpowiedz
ena Varana jest absurdalna i podyktowana głównie Pacem.


@novyr9: bardziej tym, że z Ramosem i Courtuisem tworzą trójkę, która ma zawsze zgranie i conajmniej do totsów będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem na te 3 pozycje, a do tego względnie tania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Natomiast ja uważam, że Varane, bo Godin jest wolny i dla równowagi ktoś szybki się przyda.
  • Odpowiedz
Umtiti jak na obrońcę jest szybki,


@novyr9: Varane jak na obrońce jest szybki. Umtiti ma co najwyżej normalne ma tempo. Ale mniejsza o to.

Jak chcesz brać najlepszą możliwą kartę z tych dwóch, to bierz Varane, bo jest trochę lepszy dzięki temu pace'owi. Jak chcesz robić po swojemu, co bardzo polecam, to bierz Umititiego. Ostatecznie tego, którego wbierzesz i tak będzie miało mniejszy wpływ na Twoje wyniki, niż byś chciał
  • Odpowiedz