Wpis z mikrobloga

@zarowix xiaomi. Miałam zwykła soniczną philipsa, ale padła po roku + zauważyłam problemy z uszczelką tam gdzie przylegają wymienne szczoteczki. Plusem jest to że ładnie i szybko wszystko naprawili.
Xiaomi oclean jest super, dużo opcji, bateria trzyma mi już kilka miesięcy i nie pamiętam kiedy ostatni raz ją ładowałam. Fajne jest też to że możesz sobie sprawdzić ile czasu poświęcasz na mycie i czy nie za słabo/mocno dociskasz szczoteczkę.
@zarowix: miałem prawie wszystkie soniczne od Xiaomi i zostałem przy modelu Oclean SE. Miałem tez inne marki ogólnie dostępne w lokalnych sklepach (nie mówię o lidlowych:-). Kupisz i będziesz zadowolony, można swój program mycia ustawić a przede wszystkim wydłużyć cykl mycia i sprawdzić stan baterii przez telefon co do %. W zestawie jest podróżne etui a sama szczoteczka wytrzymuje minimum 2mc bez ładowania. Jak sie dobrze zakrecisz to końcówki kupisz od
@zarowix: Pulsonic Slim od Oral-B. Tylko dwa tryby intensywności, sygnalizacja upływu 30 sekund na sztywno, ale w sumie cena niska, a sama szczoteczka zgrabna i niedroga. Używam rok i wszystko w porządku do tej pory. Bateria trzyma nawet i z dwa tygodnie przy myciu zębów 3-4 minuty dwa razy dziennie (ale dzień po dniu chodzi coraz wolniej bez ładowania, czyli klasyka).