Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie znaleziska Doel - belgijskie miasto widmo w cieniu elektrowni atomowej


W Doel pasuje nieco postapokaliptyczny klimat, można poczuć się tam jak bohater filmu Jestem Legendą z 2007 roku. Przynajmniej ja się tak czułem :D Wbrew pozorom to wcale nie elektrownia sprawiła, że Doel zostało opuszczone przez mieszkańców, a pobliski Port. Więcej o tym znajdziecie w samym wpisie.

W powiązanych artykuł do Czarnobyla oraz alternatywnej dzielnicy Wilna - Zarzecza (gdzie zresztą znajduje się drogowskaz na Doel).

Pozdrawiam serdecznie i korzystając z okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę zaplusuj odpowiedni komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie znaleziska Doel - belgijskie mi...

źródło: comment_LUHNXMrZGKSUFlYTKMdOpHHlqxcwAPu2.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz