Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym uzyskać opinię czy faktycznie moje obawy są uzasadnione. Czytając wykop i posty o tym jak to wielu z wykopowiczów ma problemy z zakolami - zacząłem uważniej obserwować swoje włosy i chyba zauważyłem ten sam problem. Możecie potwierdzić czy faktycznie mam znaczący problem czy jestem trochę paranoikiem? W poniedziałek mam wizytę u trychologa - więc pewnie uzyskam więcej informacji na swój temat. Pierwsze kroki już powziąłem - zacząłem używać szampon Nizoral, pić Aloe Vera + zażywam Biotin suplement diety. Nie wiem czy fakt, że zacząłem intensywnie ćwiczyć może mieć na to wpływ? Dziękuję z góry za odpowiedź i witam w gronie zakolaków.
Wiek: 25 lat
Kolor wlosow: blond
Przód lewy
Przód prawy
Góra
Góra 2
Całość 1
Całość 2
Tył (ciemny)
#zakola #zakolaki #przegryw #wlosy #co #z #nami #bedzie
Adamxvia0 - Mirki, chciałbym uzyskać opinię czy faktycznie moje obawy są uzasadnione....

źródło: comment_0fC66giYewPtZhbpe0mkF6PencXub4fC.jpg

Pobierz
  • 17
@ByczekWykopowy: Widzę, że kolega się zna na rzeczy, to pozwolę sobie zadać 2 pytanie dotyczące walki z postępującymi zakolami:
-suplementy diety coś dają? jakieś witaminy?
-szampony/preparaty wcierane w skórę głowy coś dają?
Zastanawiam się, czy warto na powyższe hajs wydawać, czy od razu zdecydować się na jechanie na lekach albo #!$%@?ć się na to i będzie co będzie.
@ByczekWykopowy: Hims, całkiem ogarnięty "blog" jeżeli mogę to tak nazwać o łysieniu - Masz tu cały artykuł o tym, że walenie nie wpłynie na utratę włosów z odnośnikami do badań

https://www.forhims.com/blog/does-masturbation-cause-hair-loss

"In short, you can rest easy. Masturbation won’t affect your hairline, hair thickness or any aspect of your hair health. Neither will sex. If either did, the vast majority of the world’s population would have serious hair loss problems and