Wpis z mikrobloga

Dostałem od dziewczyny w prezencie rejestrator MiVue 731. Jest super, bardzo mi się podoba a przeszkadza mi tylko jedna rzecz. Przycisk "Zdarzenie" zabezpiecza tylko 5 sekund filmu wstecz od momentu jego wciśnięcia (-5sec,+20sec). Wydaje mi się, że to jakoś absurdalnie mało, bo przecież jak coś się dzieje to zanim wciśnie się ten przycisk to nic ciekawego nie zapisze się na liście.

Pytanie: czy jest jakaś możliwość modyfikacji tego czasu zapisu? W menu nic nie znalazłem, w internecie też niestety nie.
#wideorejestrator #mio #mivue
  • 5
  • Odpowiedz
@89neo: sprawdzałem w folderze "Zdarzenia" i po skorzystaniu z przycisku zapisu mam tam tylko materiał od jego wciśnięcia (-5 sec) który trwa łącznie 25 sekund :) Może za mała próba bo sprawdziłem 2 pliki, dzisiaj po pracy jeszcze sprawdzę.
  • Odpowiedz
@89neo: mam do ustawienia jak długi ma być filmik w każdym pliku, ale to nie działa z tą funkcją zapisania zdarzenia. Ten przycisk zapisuje 20 sekundowy filmik (czyli nawet nie 25 sekundowy jak wcześniej pisałem). Tutaj znalazłem jak właśnie ktoś o tym mówi https://www.youtube.com/watch?v=NiSuddPC_AQ

Jak dla mnie rozwiązanie kompletnie bez sensu i bezużyteczne. Po zdarzeniu trzeba zabierać kartę lub kamerkę i samemu zabezpieczyć nagranie. Innej opcji nie ma. Ale po za
  • Odpowiedz
@betaTrx: kurdę, napisz do supportu mio bo ja w viofo mam 5/10/20 minut filmik i przyciskiem go blokuję przed nadpisaniem, coś jest nie halo żeby to w ten sposób było rozwiązane.
  • Odpowiedz