Wpis z mikrobloga

Specjalnie dopłaciłem 2 zł za dopisek men na pomadce, żeby nie było, że jakiś pedal jestem!

@Zrobiony_bobr:
A mogłeś mówić, że dla różowej i potem #!$%@?ć to niebieską/czarną taśmą izolacyjną.
Ja dla przykładu kupuję różnowe gumy "dla dzieci" :D (bo #!$%@? lubię ten smak)
  • Odpowiedz
@Zrobiony_bobr: Kurła ty głupku. Mogłeś se kupić taką bez dopisku, tylko wystarczyłoby to tak niezgrabnie trzymać jakby zaszła potrzeba się smarować, co świadczyłoby od razu że robisz to w celach ochronnych. Tak to sie robi, a nie traci dwa złote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: @barytosz: @27er: ja kupuję akurat men, bo jako jedyna ma filtr spf, a że nie korzystam zbyt często, to mi pewnie zostanie do lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś siostra dała mi takie orzechowe coś w pojemniczku, gdy miałem zmasakrowane wargi od mrozu i było mega. Do zwykłej ochrony wystarczy jednak byle jaka pomadka, bez udziwnień (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Zuler: prawie w ogóle nie wchodzę do ssmana, a w hebe pierwszy raz byłem jak szukałem prezentu na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie ma czegoś w castoramie, albo sklepie motoryzacyjnym to nie znajdę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zrobiony_bobr to weź wyproś u kobiety, no albo mamy, żeby wzięły Ci przy okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)
śmierdzi kamforą i bardzo ratuje, amerykańce od lat tego używają (kuzynka z juesej hoho temu pamiętam to miała ze sobą)
  • Odpowiedz