Wpis z mikrobloga

Znajomi zbierają wstępne informacje na temat obudowy do telefonu z wbudowanym power bankiem i ogniwami fotowoltaicznymi. Przygotowali prostą ankietę. Wśród osób, które wypełnią ankietę wylosują kupon na 100 zł do wybranego sklepu. Sklep wybierze wygrywający. Tylko prośba, żeby to było coś w miarę popularnego, albo łatwo dostępnego, żeby nie było problemów z zakupem i wysyłką kuponu. Empik, Stefan, Rossman, Google Play, ITunes itp.
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1RaLGBMbRoiCb3jdHGDicDoejTma8v_cnZtHeD7NT3T0/viewform?edit_requested=true
#rozdajo #iphone #samsung #xioami #ankieta #powerbank #fotowoltaika #rozdajosteam
  • 18
  • Odpowiedz
@Polanin: ciekaw jestem jak to się przyjmie ale to zdecydowanie nie dla mnie. Wiem jaką słabą wydajność mają powerbanki z wbudowanym solarem, jest ładowarka słoneczna od blitzwolfa ale ona się rozkłada i ma kilkukrotnie większą powierzchnię. Jedyne zastosowanie dla takich wynalazków jakie widzę to wyjazd gdzieś na odludzie i wtedy wolałbym postawić gdzieś powerbank z solarem żeby się ładował a w tym czasie telefon miałbym przy sobie. Obudowy z wbudowanym power
  • Odpowiedz
@mrozny100: Dzięki za uwagi. Zdaje sobie sprawę z tego. Jest też pare opinii ekspertów, którzy napisali dokładnie to samo. Nawet jesli byłby to wyjazd na odludzie to kilka godzin mogłoby zająć naładowanie wystarczające na kilka minut rozmowy. Mimo to chcą zrobić takie pseudo-badanie rynku. Ja tylko wrzucam link na ich prośbę.
  • Odpowiedz
@Polanin: Jeden z najbardziej absurdalnych pomysłów jakie ostatnio widziałem. Ani to eko, ani zakup nigdy się nie zwróci, ani to przyjazne w użytkowaniu. Smartfona przez jakieś 95% czasu trzyma się w kieszeni, albo w domu, gdzieś na biurku. Ile procent potrzebnej energii będzie pochodzić z ogniwa, 5?
  • Odpowiedz
Dzięki za uwagi


@Polanin: spoko, po prostu marzę o czymś takim i jakby cena nie była zaporowa to brałbym. Zaporowa to znaczy, że jestem w stanie zapłacić tyle co za power bank i gumę kupione oddzielnie. Ewentualnie +10 cebulionów.
  • Odpowiedz