Wpis z mikrobloga

#ps4 boże jaki ten uncharted 1 to gówno #!$%@? zero jakiś informacji co się dzieje, gdzie można i co trzeba zrobić. Pół godziny meczylem się z #!$%@? potworkami bo oczywiście nie wiadomo czy z nimi walczyć czy gdzieś biec. Na końcu jakiś Chad #!$%@? laserem na łódce i łanszotuje boże jakie to gówno
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@lawanty: teraz to nic możesz sobie jakiś gameplay zobaczyc, kiedyś to chyba tydzień męczyłem się z bossem w kangurku kao ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@s4nskR nie o to chodzi żeby prowadziła po sznurku ale jeżeli nie wiesz co masz zrobić bo #!$%@? w ciebie z każdej strony to według mnie przesada. To #!$%@? shooter a nie przygodowka
  • Odpowiedz
@lawanty: To nie odpalaj dwójki. Widoki ladniejsze ale ostatnie kilka etapow ginalem wiecej niz chyba przez prawie całą jedynke. Randomowe strzały z bazooki i shotguna zdejmujące na hita uprzyjemnialy tą grę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lawanty: w U2 i U3 takich sekwencji jak ta pierwsza z potworami w jedynce, jest tak z 3-5 razy tyle. Taka ta seria już jest. Poziom trudności tworzony takimi akcjami gdzie nawala do ciebie 20 przeciwników i należy ustrzelić ich dostatecznie wielu dostatecznie szybko i #!$%@?ć dalej xD
  • Odpowiedz
@lawanty: Mam dopiero 4 rozdział w 3 a 4 nie odpalalem bo ide wg. kolejnosci fabularnej. Znajomy ocenial dwojke najwyzej sposrod starej trylogii z ps3 ale gameplayowo nieraz pod koniec mialem ochote jebnac ta gre w kąt. Wbite 20% osiągnięć i wiecej nie wycisne.
  • Odpowiedz