Wpis z mikrobloga

@Piasqun: To siądź i płacz jak ta #!$%@?. Najważniejsze to się w życiu wiecznie poddawać i szukać winy w innych. Liczysz, że co? Że typiara określi to kim jesteś, że zaruchanie coś zmieni? Myślisz, że Ci się coś należy? GÓWNO. Weź się do roboty i podejmij krzyż na swoje plecy. Ma boleć.
  • Odpowiedz
@DeadIy: Uświadamiam, że odpady genetyczne nie mają żadnych szans, dosłownie zerowe i co by nie zrobili, to zawsze będą na na samym dnie. PS. Całe życie noszę krzyż i byłem wyzywany od paskudnych, #!$%@? ryjów, i co mam zrobić?? Wezmę prysznic, walnę w stół i urosnę do 185+ i morda zrobi się mocne 8/10? Genetyki nie oszukam i wieku tak samo, więc przegrałem totalnie.
  • Odpowiedz
@Piasqun: No i pytam. Masz się zamiar taplać w swoim przegrywie? Celebrować to gówno? Łatwo nie jest i nie będzie. Stroń od żalenia się i skupisk spierdoxu (wykop), które zrobią z Ciebie wrak. Wzrost i ryj to jedynie atuty, a są takim samym mitem jak uderzanie w stół. Nie szukaj litości i braci w bólu.
  • Odpowiedz
@Piasqun: To nie mow tego, roochanie jest proste i nie ma czego sie obawiac. Czytanie neta pogrąza w gownie. Jak chcesz związku z uczuciowa kobieta to odpada, one takie nie są i tfu na nie. Jak chcesz poruchac to da sie to ogarnac, ale trzeba cos zaprezentowac. Kasa, cootas, dobre teksty
  • Odpowiedz
Wiecie co was gubi? To ciągłe dążenie i myślenie o tym zeby zaruchac i jakie to przegrywy bo dalej prawiczki. Jakby nie bylo zadnego innego celu w zyciu tylko wlozyl kawal miesa do dziurki i czesc. Mam nadzieje,ze ktorys z was sie ogarnie i zscznie normalnie funkcjonowac. Zacznijcie reprezrntowac soba cos co rzeczywiscie jest warte uwagi a laska sama sie znajdzie.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Na pewno ma większe szanse no bo czemu tu się dziwić? Tez bys wolal 7/10 od 2/10 ALE to nie znaczy ze zwykly Mirek nie moze pociupac. Moze za malo interesujesz sie szarymi myszkami a bardziej skupiasz sie na ciezko do zdobycia? Moze warto poczytac cos o podrywaniu o tym jak zaimponowac kobiecie cokolwiek co zaintetesuje ja?
  • Odpowiedz
@Piasqun: A moglbys podac jakie sa twoje wady i zalety? Kurde no nie kazda szara myszka... Ja bym siebie ocenila na pol szara myszka no bo cialko mam calkiem fajne buzke tez ale na co dzien nie lubie sie wyrozniac nie maluje sie codziennie itd. Wiec ja jako szara myszka nawet wzbranialam sie przed Chadami. Po pierwsze taki juz nie jedna laske obrocil a to totalnie mnie nie kreci po drugie
  • Odpowiedz
@Mysza98: Mam praktycznie same wady i jedyna zaleta, której się trzymam to niestety jeszcze żyje i do końca życia nie zmienię swoich poglądów, mam własne zdanie.
  • Odpowiedz
No i własne zdanie to jest bardzo dobra zaleta. Wazne jest to,zeby szanowac tez zdanie innych. "Jeszcze zyje" uwierz ze czasem odechciewa sie zyc przez rozowego czy niebieskiego. Kiedy ty jestes dla siebie problemem to czasem jest latwiejsze niz jak ktos inny zgniotl cie doszczetnie. Mialam 2 proby samobojcze przez niebieskiego i dalej sie to za mna ciagnie. Czasem jak sobie o tym pomysle to bylo to niezle #!$%@?. Kiedys poszlam nad
  • Odpowiedz
Co Ty, jak sie im pokazesz jako cool gość, a potem dopiero powiesz, ze jesteś prawik to dostaja szalu #!$%@?. Kumpel tak zrobił i dzialalo xD


@Gilbert_Prukwa: Hmm może właśnie dlatego, że był cool gościem i od razu wyczuły, że to taka gra z jego strony, tak i one zaczęły odgrywać rolę "my first sex teacher" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz