Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam mały problem. Chciałem umyć zęby ale wcześniej ściągnąłem szczoteczkę do xiaomi oclean se i widzę że jest update firmware'u no i po updacie świeci się druga dioda od góry. I nic nie da się kliknąć. Co do cholery. Chyba nie zbrikowalem szczoteczki do zebow? Jakieś rady? Był komunikat że szczoteczka reboot ale to już trwa kilkanaście minut. Jakieś rady?
#xiaomi #szczoteczka #technologia #aliexpress
  • 27
  • Odpowiedz
@Simfecstio ok, dzięki, faktycznie trzeba było przytrzymać przycisk i szczoteczka działa, myślałem, że najpierw muszę się połączyć z aplikacją, a bałem się że jak to zrobię to uwale sobie od razu te szczoteczkę :D
  • Odpowiedz
@Pitey_Pablo: Support mi odpisał rano. Wysłałem to co chcieli i po kilku minutach odpowiedź, że wyślą nową szczoteczkę i zalecają aby poczekać aż wydadzą nową wersję firmwaru. To czekam na nową. A aplikacje fajnie mieć chociaż troche głupie że trzeba chyba najpierw połączyć a dopiero później myc bo inaczej nie zgra danych ze szczoteczki. To powinno sie na niej zapisywac a pozniej raz na jakis czas dajesz synchro i jest.
  • Odpowiedz