Wpis z mikrobloga

Wesołych świąt kosolowe świry. W co gracie w te święta? Ja wybrałem Horizon Zero Dawn: Complete Edition i mam pytanie na co zwrócić uwagę przy platynowaniu czy po prostu rozgrywce. Poza zebraniem rdzeni do pancerza. Wybranie najwyższego poziomu trudności jest dobrym pomysłem czy będzie bardzo ciężko?

#ps4 #horizonzerodawn
Obywatel_Kondominium - Wesołych świąt kosolowe świry. W co gracie w te święta? Ja wyb...

źródło: comment_hBBDOBBeMtMl3kweiXQ2cXkK5oOMwCrX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Obywatel_Kondominium jedna z nielicznych gier, w których wbiłem platynę. Nic się nie da pominąć, jednie co trzeba się nabiegwć za kukłami geeezerów czy jakoś tak. Polecam stronkę łowczyni trofeów.
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: nie no mam na myśli ten co na początku możesz wybrać, ja grałem poziom niżej niż najtrudniejszy i niektóre walki były bardzo dużym wyzwaniem dla mnie a jestem bardzo dobrym graczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerin: Bardziej mam na myśli np. początek gry, gdzie nie ma jeszcze wielu skilli wykupionych i eq słabe. Po prostu jeśli każda potyczka to będą soulsy to dam sobie spokój. Jeżeli trzeba będzie więcej pokombinować i z większymi maszynami będzie jakieś wyzwanie to ok.
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: ja grałem tylko w bloodborne i horizon był nieporównywalnie łatwy w stosunku do tej gry, a na początku jeśli będzie ci trudno to lepiej wybierać rozwiązania skradane niż wojenne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz