Wpis z mikrobloga

mirki mam starego kompa sempron 3000+(niestety socket 754, a nie am2 bo jakiegoś 2 jajowca mógłbym wsadzić) 1,5gb ram, ale ma slot pci-e teraz ma gf9400, porty sata też. Zastanawiam się czy dało by się zrobić z niego środowisko testowe. Czy taki gtx 1080ti odpalił by na tym? taa wiem kompatybilność jest zachowana ale jednak pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) zasilacz 600W mam z innego kompa
#pcmasterrace #komputery
  • 24
@Quazu: szkoda miejsca, będzie na jakimś ssd 2-4gb polizingowym. Ogólnie takie środowisko wyizolowane się przydaje, różne śmieci się próbuje odpalić a potem zonk :D
@mati1990: to Tiny7 obczaj, winda jednak lepsza do testowania ze względu na dostępność narzędzi i sterowników. A na XP już nic nie wychodzi, niektóre rzeczy się nie uruchamiają.
@vikop-ru: uratowałem przed śmietnikiem toshibe z 2001 roku :D a na ali zamówiłem do hp compaq 6720 adapter z mpci-e do pci-e jak zadziała to zamawiam 2 rdzeniowy cpu i 4 gb ram ( ͡° ͜ʖ ͡°) i szykuje się do gruntownego przemeblowania w pokoju, żeby wsadzić biurko narożne na to wszystko bo niestety leży poupychane w szafach ( ͡° ʖ̯ ͡°)