Wpis z mikrobloga

@Kynareth: zanim wpłyniesz gdzieś cyklopem, zrób zwiad seamothem albo krewetką. Niektóre miejsca są tak przerażające ze na początku wysiadałem z łodzi i sprawdzałem teren wpław xd
@Kynareth: paradoksalnie, najstraszniejsze miejsce jest najbezpieczniejsze xd. Nie pamiętam kierunku, ale wszystkie są na skraju mapy. Przepłyń całą mapę po obwodzie to znajdziesz ;)
@Kynareth: maks. głębokość masz podaną w HUD pojazdu, jak chcesz zejść głębiej to musisz zrobić ulepszenia. Gdzies tam wcześniej wspomniałem że najlepiej jest zrobić moduł na 900 m dla seamothem i potem jest dużo łatwiej
@Vuko444: wow nie wiedzialam ze az taki mozna. Znalazłam w aurorze moduł do seamotha, który pozwala mi zejść do 300m, ale nie potrafię sama takiego modułu zrobić. Chyba brak mi schematu na coś (stację dokującą?)
@Kynareth: do ulepszenia modułów pojazdów potrzebna jest stacja ulepszające czy jakoś tak, schematy na nią są chyba we wrakach. Stacja dokująca jest tylko do podstawowych ulepszeń (np. to 300m w seamoth). Ogólnie to surowce są potem łatwe do zdobycia, gorzej że schematami.
@Kynareth: to musisz poszukać schematu. A tak ogólnie to jeśli dobrze pamiętam to nad najbezpieczniejszym zejściem w głębiny, dostajesz informacje od pda, że to miejsce spełnia kilka warunków żeby budzić strach u ludzi. Załącza się wtedy taki fajny soundtrack xd. Taka mała wskazówka ;).