Wpis z mikrobloga

Nie chce was dobijać bo i tak ten rok był dla was ciężki ale do końca roku #stratis ma wypuścić sidechainy. Projekt wystartował w tym samym czasie co #lisk i pomimo 4x mniejszej ekipy byli w stanie zrobić to co Kordek próbuje od 6 lat. Oczywiście nie namawiam nikogo do kupna. Chciałem tylko pokazać jakim dzbanem w zarządzaniu jest Kordek. Stratis ma tyle samo programistów co lisk osób odpowiedzialnych za marketing. Wesołych i zdrowych świąt Wam życzę. #kryptowaluty #stratis
  • 15
  • Odpowiedz
@Rihter: Ja to wiem ale devsy liska przyjeli styl bycia Kordka i maja sie #!$%@? xd za pionierow technologi ktora zmieni swiat XD a pisza zwyklegp frameworka do js z ktorym jebia sie 2 lata i zero efektow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czupryneq Siedze w tym od ICO i juz w 2017 roku miały być boczne łańcuchy. Dlatego prawie każdy się nabrał na ten roadmap bo myślał że skoro nie udało im się w 2017 to rok później musi sie udać. Natomiast jeśli prześledzisz moje wpisy to zauważysz że pisałem że lisk będzie pierwszą firmą która zrobi relaunch bez gotowego produktu. Ładnie wszystkich zrobił w ch*ja ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz