Wpis z mikrobloga

@idzii: Może zrzuca paliwo? Czeka na kolejkę?


[]

kiedyś jakiś pilot podczas lotu tłumaczył, że zrzucanie na filmach paliwa z samolotu to ściema, bo tylko najnowsze dreamlinery mają taką możliwość.
  • Odpowiedz
@Can_I_help_you: Pewnie źle zrozumiałeś, albo pieprzysz głupoty. Wiele modeli maszyn ma możliwość zrzucenia paliwa.
"Long range twin jets such as the Boeing 767 and the Airbus A300, A310, and A330 may or may not have fuel dump systems, depending upon how the aircraft was ordered, since on some aircraft they are a customer option"
  • Odpowiedz
@Master_Boy powtarzam tylko to co powiedział do pasażerów polski pilot samolotu podczas lotu. Nie weryfikowałem tej informacji, skoro przekazał ją pilot, uznałem za prawdziwą. Może pilot był trolem, kto wie. W tekście, który skopiowałeś, jest napisane, że mogą mieć taką możliwość na życzenie klienta. Może nikt takich nie zamawiał?
A Tobie polecam bardziej życzliwy ton, szczególnie przed świętami.
  • Odpowiedz
@Can_I_help_you: Dobrze przepraszam, nie było to odpowiednie z mojej strony.
Wracając... wielu przewoźników zamawiało egzemplarze z taką funkcją. Możesz to zweryfikować oglądając od czasu do czasu nagrania wieży kontroli lotów. Kontroler pyta czy będą zrzucać paliwo a załoga że tak i proszą o podanie kierunku gdzie mogą to zrobić. Może trolował ale po co xD
  • Odpowiedz