Wpis z mikrobloga

Siema Mirabelki, Mirki.

Mam słuchawki bezprzewodowe Philips SHB3060. Chciałbym podłączyć je np. do telewizora. Tv nie ma bluetooth, co muszę dokupić, żeby słuchać tv na sluchawkach?

Wiem, że jakiś adapter bt, ale nie wiem jaki. Musi być z zewnetrznym zasilaniem? Najlepiej proszę o podanie konkretnego modelu adaptera, może ktoś coś.

Dzięki.

#bluetooth #sluchawki #audio #pytanie
bolorollo - Siema Mirabelki, Mirki.

Mam słuchawki bezprzewodowe Philips SHB3060. Chc...

źródło: comment_JxfxTgj4yivOsHoclOfFvWGnWXeufrQT.jpg

Pobierz
  • 5
@szczesliwa_patelnia

Instrukcje Użytkowania:

1. włóż odbiornik do głośnika interfejs USB.

2. otworzyć obsługującego technologię Bluetooth telefon komórkowy (lub komputera), i poszukać okolicznych urządzeń bluetooth, aby znaleźć urządzenie nazywany BT-DONGLE, a następnie jego "parowanie kod jest 0000 (jeśli zadawane), po kojarzenie się powiedzie, dioda led będzie spowolnić.

3. następnie można wybrać muzykę przez Bluetooth z telefonu komórkowego lub komputera, a świetna muzyka zagra z głośnika.


Sparuje to ze słuchawkami? Nie potrzeba przewodu słuchawkowego
@bolorollo: No ja bym się ze szczęśliwą patelnią nie zgodził, wątpię żeby twój telewizor był zdolny do obsługi takiego urządzenia na USB (brak sterowników), potrzebowałbyś raczej czegoś co najpierw samo przyjmie sygnał czy to cyfrowy optyczny po toslinku czy jakikolwiek inny który twój telewizor może wysyłać, a potem przetworzy go na BT. Z USB to co najwyżej może być zasilane