Wpis z mikrobloga

Z drugiej strony, pod superjednostką, na miejscu dawnego pałacu ślubów. Wjazd od Korfantego. O 16 na pewno będą miejsca. Ewentualnie zdaje się w Supersamie jest parking - jeśli nie będziesz stał długo.
  • Odpowiedz
Medicover


@TheMan: a trzeba okazać jakąś dowóz że się jest klientem? W sensie o którym wjeździe mówisz, ten na strzeżony w budynku przez szlaban z dtś, czy ten wjazdem obok budynku z sokolskiej?
  • Odpowiedz
@caribbean: Oba to jest jeden z dwoma wjazdami, prowadzi za budynek. Tylko, że bilet kasuje mi recepcja Medicover, nie recepcja budynku. Nie wiem czy w ING też mogą to zrobić. A jeszcze sam bilet upoważnia do darmowego parkowania do 30 minut.
  • Odpowiedz
@caribbean: Możesz parkować do 30 minut za darmo. Dodatkowo masz 15 minut na wyjazd z parkingu. Standardowo każda kolejna godzina kosztuje 3 zł, ale jeśli załatwienie sprawy w oddziale zajmie Ci dłużej niż bezpłatne 30 minut, możemy anulować opłatę.
  • Odpowiedz
@ING_Bank_Slaski: Hej, dzięki za odpowiedź ( ) Czyli gdyby zajęło to dłużej, podczas rozmowy z konsultantem musiałbym poprosić o anulowanie zapłaty za parking tak?
Czy można u was jakoś zarezerwować wizytę? Czy kupon i kolejka? (jeszcze nie jestem klientem premium ;) )
  • Odpowiedz