Wpis z mikrobloga

@Pie_Czar: Ty ale zdajesz sobie sprawę że te elewatory od lat 50 nie rpzechodziły żadnych napraw, betonowe okręgi na zbrojeniu nasadzone ejden na drugim nikt by nie wyłożyłtyle kasy na renowację żeby choć 1/10 tego co pokazaleś zrobić. Koncept fajny ale nie na tym projekcie
  • Odpowiedz
@mroz3: no jasne, ten obiekt ktory pokazuje nie stoi w szczerym polu tylko w centrum miasta. pokazuje tylko ze nawet elewatory moga przejsc korzystna metamorfozę.

edit: samo ciecie i szlifowanie tego betonu to pewnie suma ktora zabija xD
  • Odpowiedz
@mroz3: i pewnie jakiś kurnik ala to co przy eclerku na Nadodrzu wybudują, powiem ci ze z perspektywy Szczecina do którego się wyprowadziłem pół roku temu z Wrocławia to jest tragiczny trend
  • Odpowiedz
@mroz3: śmieszki z typów z fb, ale poniekąd racje mają. Mi się takie obiekty podobają i myśle ze trochę chęci i pieniędzy pozwoliło by zmienić tego typu ruiny w coś fajnego, użytecznego ładnego. Nie jestem z Wrocławia więc nie znam dokładnej historii i kontekstu tego, może akurat w tym przypadku wyburzenie było najlepszą opcją, ale widziałem już na mirko śmieszki z ludzi co bronią tych budynków i moim zdaniem nie
  • Odpowiedz