Wpis z mikrobloga

Ja zamówiłem jakiś czas temu EU Prioryty Mail. Przesyłki wysłane tą opcją idą pocztą do Belgii, a z Belgi dostarczać je będzie GLS. Tracking udostępniany przez Banggood jest właśnie do GLS z tym, że działa on od momentu dotarcia towaru do Europy. Do tego czasu na stronie GLS jest informacja, że otrzymali info o przesyłce.
@krzaczor93: ja zamówiłem Xiaomi mi mix 3 wysłali 8 stycznia, dam ci znać kiedy dojdzie do mnie paczka, bo na stronie czas jest do 31 stycznia a na aukcji 7-15 dni także zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysyłka : EU priority line
Płatność kartą Revolut (niższy kurs) za pośrednictwem PayPal i z przeliczaniem waluty u wystawcy karty.
Wziąłem dodatkową ochronę za 12$ trochę sporo ale jeśli naliczą mi cashback to dostanę z 22$. Cashback EPN bo ten z Topcashback nie chciał mi się naliczyć i jest jakiś błąd w ogóle z naliczeniem jego. Wysyłka na dzień przed deklarowaną datą z aukcji wiec teraz tylko czekam kiedy do mnie telefon
@krzaczor93: Mi paczka jeszcze nie dotarła do belgi skąd będzie nadana kurierem do polski by ominąć vat i cło :/ w podsumowaniu zamówienia pisze że do 31 jest termin dostawy ale myślę że jak paczka trafi do europy to u mnie będzie w ciągu 4-5 dni max