Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak checie wyjść z przegrywu to wciśnijcie sie na siłe na jakąś impreze z alkoholem. Różowym po alkoholu #!$%@? gorzej niż patostreamerom. To co zobaczyłem ostatnio przerosło moje oczekiwania. Trafiłem na taka impreze z polkami 8/10 ktore by na mnie co najwyzej spluneły na trzezwo i zaczeło sie spokojnie, różowe w telefonach mało sie odzywały ale jakos ta pierwsza godzina zleciała. Poszło już kilka litrów wódki i witaminki zaczeły opowiadac jak to jest robic loda, o trójkątach i przygodach homoseksualnych i kazdy mozliwy temat. Potem jakas 9/10 zaczela mnie na sile ciagnac zeby zatanczyc i widzialem ze juz kilka osob sie maca ( ͡º ͜ʖ͡º) jeszcze rozowa udawala takie ruchy jak przy bzikaniu i zastanawialem sie czy zaraz tu sie nie odbedzie jakas orgia. Napiszesz zaraz ze trafilem po prostu na jakies szmaty ale duzo rozowych sie wczesniej nie znalo i byly z roznych srodowisk ( ͡º ͜ʖ͡º) takze polecam te mityczne imprezy. #przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
  • Odpowiedz
DobryGóral: @przegrywistor: w akademikach i na stancjach. Wiele zalezy, w jakim momencie cyklu jest dana różowa. Nieraz któraś jest w zwiazku na odległość i szuka przygód 'na boku', by się wyszalec za mlodu, bo potem juz tylko dom i dzieci... mniej wiecej z takim czyms mi sie kojarzy historia OPa. No chyba, ze on mowi o gimnazjalistkach, to po prostu szlaufy i patologia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz