Wpis z mikrobloga

@shouldicare: wypowiadam się, żebyś miał tego świadomość następny raz. Ale w sumie nawet się nie dziwię. Zobacz co i jak piszesz. Jesteś mentalnie w gimnazjum/późnej podstawówce, jakieś xD, dwa komentarze w ciągu pół minuty, jakbyś był jakiś niestabilny emocjonalnie... a zresztą, co mnie to.
  • Odpowiedz
@shouldicare: misiu kolorowy, w ciągu najbliższej godziny zasrałeś odpowiedni dla siebie tag swoimi wypocinami. Jeżeli nie obchodzi cię moje zdanie jak i kogokolwiek innego, to na #!$%@? cokolwiek piszesz? Piszesz 'xD' jak jakiś #!$%@?, spamujesz odpowiedziami, bo jesteś widocznie jakiś słaby psychicznie i jeszcze wyzywasz mnie od kretynów... ;) Chłopie, wyjdź na dwór i przewietrz łeb, może coś to da.
  • Odpowiedz
@shouldicare: gościu, kto tu kogo zaczął atakować. Nie wiesz, w jakim celu wstawia się ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Tak jak pisałem, po raz trzeci poleciało ci mleko po gaciach, pisząc swoimi obgryzionymi pazurami robiąc combo z odpisów, które już zdążyłeś pousuwać. Potrafisz żyć bez atencji, dlatego spamujesz na mirko. Idź chłopie na dwór, jak pisałem. To jest mój ostatni post, bo ze ściekiem nie mam co pisać.
  • Odpowiedz