Wpis z mikrobloga

@juma777:
pykam w residenta z promki, jak znudzi mi się wszystko co się nadaje do grania, czyli jakieś 7 gier to się pozbęde switcha

Moj problem z nintendo switch jest taki że to nintendo switch, gdyby to był Microsoft switch albo sony switch to co innego.
Wiem wiem sony miało swoją szansę i właśnie zarżneło ja brakiem gier zupełnie jak switch
@Bubbo:
czekaj, czekaj to wy na tych obrazkach...
to są gry?
to, serio?

Uwaga, ła będzie
łaaaaaaa xDDD

Myślałem że to zdjęcia naklejek z jakiś lizaków czy innych gum dla 3 latków xd

Powiedz ze nie wklejacie losowych obrazków z gumy Hubbabubba xD twierdząc że to niby gry :D
@last_of_us bez sensu te Twoje wpisy. (chociaż to pewnie baity, ale odpisujemy więc gratuluję).
Większość Switcha i tak ma jako drugą konsolę, czyli gry wypisane przez Ciebie ograją. Switch jest dla tych którzy lubią gry Nintendo i indyki lub/i chcą mieć przenośną konsolę. Nikt normalny tu nie oczekuje Wiedźminów czy innych Red Dead Redemption.
@TimeyWimey:
nie ma powodu dla którego switch nie mógł by mieć normalnych gier
Byłem zaskoczony jak gry kojarzące się z długimi posiadówami sprawdzają się wyśmienicie w krótkich sesjach w terenie.

Ty masz spoko podejście, wielu ludzi tak ma, switch to nisza na gry nintendo i na gównogierki,
ubolewam nad tym ponieważ nie widzę powodu dla kt switch nie może być normalną konsolą z normalnymi grami a przy okazji niech ma sobie
@TimeyWimey:
nie zgadzam się do końca,
tzn coś jak Forza czy Horizon nie powstanie, nie z taką grafiką,
mam cities skylines, spintires, diablo i jestem przekonany że się da.

Switch to wymarzona platforma do last genów
A tymczasem albo pixel gierki albo gry dla zboczeńców :/