Wpis z mikrobloga

Jedna z rozmów uczestniczki Euro Week z "wolontariuszem", na które mam zgodę na upublicznienie. Cenzuruję, bo to rozmowa prywatna. Publikuję aby inne osoby nabrały odwagi i pomogły dojść prawdy. W komentarzach dalszy ciąg rozmowy. Bez wątpienia jest to poszlaka dla @PK_GOV_PL


źródło - https://twitter.com/WyrzykowskiP/status/1073286733494710272

#euroweek #polska #europa #4konserwy #afera
tenczus - >Jedna z rozmów uczestniczki Euro Week z "wolontariuszem", na które mam zgo...

źródło: comment_cxLqiTk3AjU3Bjl7DxioxMyeMVPjZujN.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Justa136: To najprawdopodobniej "wolontariusz" o ksywce - Mr. Masakra - a tak przynajmniej on sam o sobie pisze i tak określały go inne dziewczynki w rozmowach między sobą, który miał pisać do jednej z uczestniczek euroweek że cytuję "będzie jej lekarzem" a gdy mu odpisała że idzie spać to on jej napisał "beze mnie???" inna dziewczynka napisała że "jest zboczeńcem trochę", a inna że wolontariusz z którym miała mega kontakt
tenczus - @Justa136: To najprawdopodobniej "wolontariusz" o ksywce - Mr. Masakra - a ...

źródło: comment_x3kzZr9m4FLMhacdxDgzH3lnGaaKT9ec.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tenczus yyy, oni na tych zajęciach mają uczyć poniekąd języka angielskiego? Przecież ja w gimnazjum lepiej potrafiłem władać tym językiem niż ci wychowawcy XD
  • Odpowiedz
@grooocik: Dokładnie, to jest jeden z głównych argumentów dotyczący takiej wycieczki z euroweek i "integracją" z zagranicznymi osobami, często widziałem ten argument - nauka i pogłebianie angielskiego (z tego co pamiętam nawet pisał to ktoś powiązany z euroweek abo nawet pracownik tej organizacji, na facebooku broniąc euroweek gdy rozpętała się burza w komentarzach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kidzior: W innym wątku ktoś poruszył podobny temat, odpowiedziałem mniej więcej tak:

Niema co z nimi dyskutować bo oni nie chcą dyskutować, chcą mącić, lać wodę, urabiać, zgrywać głupka, ośmieszać, wyśmiewać, sprowadzać rozmowę do absurdu, wysysać z was energię i sprowadzać dialog na sprawy poboczne, nieistotne czy wręcz odkręcać kota ogonem i ciągną tak taką gówno rozmowę aż się nie zmęczycie, co często może was dziwić że rozmówca jest aż
  • Odpowiedz
@swarp: Skopiowany tekst:

Bo oni jak już coś ich nie gwałcili tylko rozkochiwali i wykorzystywali. Obejrzyj te zdjęcia z euroweek, poczytaj opisy tych zdjęci jakie dodawały dziewczynki, zobacz zdjęcia ich rozmów prywatnych (również z tymi wolontariuszami) i publicznych na fb.

Wszystko wskazuje na to że dziewczynki były rozkochiwane w sobie, były zauroczone, jedna z tego euroweek nawet namalowała sobie na ręku mapę Indii i podpisała na niej że chce tam pojechać, poczytaj sobie jak to było z gangami ludzi z ciemniejszą karnacją którzy molestowali, deprawowali i wykorzystywali a nie rzadko gwałci młodziutkie dziewczyny 12-17 lat w Anglii, była to bardzo gruba i głośna afera długo zamiatana i ukrywana przez policję i prasę a to przez to że była to ciężka sprawa bo większość tych dziewczynek było rozkochiwanych i uwodzonych, deprawowanych alkoholem i narkotykami do tego stopnia że uciekały z własnych mieszkań do swoich "chłopaków" i nie przeszkadzało im że mają po kilka czy kilkanaście innych
  • Odpowiedz