Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bieliznaboners #rozowepaski #prezent
Hejo hej, dla niepoznaki chciałem podpytać o polecane sklepy z bielizną:> Moja różowa nie posiada w swojej garderobie mega seksownych staników, czy majtek, ale czasem rozgląda się w sklepach za takimi. Pomyślałem sobie, że na święta sprawię jej voucher do jakiegoś sklepu, bo sam nie chcę kupować - na pewno kupię coś niedobrego i trzeba będzie zwracać :P
Tylko nie wiem jakie sklepy są polecane, czym się kierować, których sieciówek unikać? Jest ktoś w stanie pomóc?
Chciałbym żeby był to sklep raczej stacjonarny np. jakis Triumph, celuję w zestaw majtek + biustonosz. Coś z pazurkiem, ale bez przesady, żadne kostiumy erotyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
@Milady88
@AnonimoweMirkoWyznania nie prawda, że przy większej misce niż D nic nie znajdzie. Sama noszę 75H/I i kupuje stacjonarnie bieliznę. Polecam przy dużym biuście sklep z bielizną Dalia albo Change Lingerie. Są fajne seksowne zestawy a i czasem uda się kupić fajne body czy gorset
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Polecam zorientować się gdzie w pobliżu znajduje się sklep z profesjonalną obsługą, gdzie wyszkolona brafitterka pomoże dobrać Twojej partnerce odpowiedni rozmiar i krój biustonosza oraz zakupić tam voucher/bon. Możesz sprawdzić gdzie znajduje się taki sklep np. na tej mapie. Jeśli nie znasz dokładnie modelu, kroju i rozmiaru bielizny, jaki dziewczyna nosi to odradzam zakupy w sklepach internetowych (w ciemno w stacjonarnych też). Aby być pewnym, że wybierze wystarczająco seksowny
  • Odpowiedz