Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych, którzy zamawiali Kindle z niemieckiego Amazona. Jak długo czekaliście na wysyłkę? Swój egzemplarz zamówiłem w poniedziałek i do tej pory go nie nadali. Biuro obsługi mówi tylko żeby czekać i nie są w stanie powiedzieć nic więcej.
#kindle #czytniki #ebook
  • 10
@betaTrx: W moim przypadku było tak, że zamawiałem we wtorek, przewidywany termin dostarczenia miałem na sobotę, a przywieźli mi go już w środę przed upływem 24 godzin. Ale to było we wrześniu. ; )
@Waspin: ja zamówiłem w poniedziałek, mamy piątek i jeszcze nie wysłali nawet. Także jakby ktoś również rozważał tam zakup to polecam albo dopłacić do szybszej dostawy albo jednak zamówić z PL.
@SceptycznyKartofelek @stefan_pmp no to krótki update, zadzwoniłem dzisiaj do Amazonu po tygodniu od zamówienia i okazuje się, że jednak jest problem z płatnością od 10tego grudnia i Pani zaproponowała anulowanie zamówienia i złożenie go ponownie. Kontaktowałem się trzykrotnie w tej sprawie i byłem zapewniany, że wystarczy poczekać. Niekompetencja pracowników tego sklepu mnie powaliła, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, żeby 3 kolejne osoby nie wiedziały co trzeba zrobić a dopiero czwarta