Wpis z mikrobloga

Mój prywatny TOP5 żelków #gusto - aktualizacja
Jeśli zastanawiasz się, co wziąć na pierwszy raz albo po prostu jesteś niezdecydowany, to dobrze trafiłeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tutaj poprzedni TOP5


1) Zostało mi dużo próbek żelków borówek to zacząłem je jeść XD i tak stały się moim nr 1. Pisałem to już ostatnio, ale powtórzę: te żelki byłyby w sprzedaży już dawno temu, ale głupi byłem i się opierałem XD

2) Gumix owocowy to żelki, do których wracam szczególnie chętnie. Czemu? Otóż zawierają małe bananki oraz małe jeżynki o smaku malinowym. Pełny rozkład smaków i same żelki znajdziecie tutaj: https://sklep.gusto.pl/pl/p/Zelki-Gumix-Owocowe-1-kg-w-opakowaniu-foliowym/67 Niestety, na razie tylko w wersji 1 kg, ale mimo to i tak polecam.

3) Kwaśne żelki to jest ten typ żelków, które żrę do upadłego a potem przez kilka tygodni nie mogę na nie patrzeć XD Ten okres blokady już minął i wracają do mych łask. Muszę w końcu się zebrać i zrobić kompilacje opinii, bo - pochwalę nas trochę - poziom kwaśności jest stabilny i mordy krzywi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

4) PIANKI ale szczerze przyznam, że ostatnio wracam do starych przyzwyczajeń i 75% zjadanych pianek to zdecydowanie bananki.

5) Żelki Dzikie węże to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób na diecie XD “dzisiaj zjem tylko jednego żelka” i cyk żelkowy wonsz 60 cm ważący pewnie ze 150 gramów XD właśnie tak kończy się kilogram, który miałem schowany w szafce na czarną godzinę XD

A tutaj jest ranking żelków oparty o sprzedaż. Czyli ranking popularności żelków XD

#####[ info o #gusto ]#####################
Żelki Gusto to firma rodzinna z okolic Częstochowy. Od 1988 produkujemy żelki, a od kilku lat jesteśmy obecni na mirko i prowadzimy internetowy sklep z żelkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takich ciekawszych akcji to pomogliśmy Cronoxowi obserwować więcej Mirków no i wspólnie stworzyliśmy najkwaśniejsze kwaśne żelki ku chwale gruszek które już z nami nie mirkują ( ͡ ͜ʖ ͡) Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać R A B A T Y XD
ecco - Mój prywatny TOP5 żelków #gusto - aktualizacja
Jeśli zastanawiasz się, co wzi...

źródło: comment_xYKWOU7EbVlmH6o1BglAGaHBukPNPS7T.jpg

Pobierz
  • 13
@ecco: Pracujecie dalej (wzgl. macie już w ofercie) żelki bez żelatyny? Ostatnio właściwie przypadkiem kupiłem w Berlinie żelki wegańskie, nie pamiętam co było substancją żelującą (tak to się chyba nazywa?), ale były par excellence zajebiste. Niestety nie zrobiłem byłem zapasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ecco: jak to jest z dostępnością konfidentek? chciałbym zamówić, ale boję się że 4 dni = wysyłka w przyszłym tygodniu w połowie = dojdzie gdzieś w weekend przedświąteczny i mi przepadnie odbiór paczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)