Wpis z mikrobloga

@Moderacja @a__s #homofobia #moderacjacontent
Możecie powiedzieć odkąd to popieracie homofobię i ataki na osoby homoseksualne bo są "zboczeńcami"?

Bo mój post gdzie mówię, ze trzeba mieć płaskomózgowie by mówić o obnoszeniu się, znany ze swej inteligencji i konsekwencji pan mtm usunął. Ale mówienie, że ataki na osoby niehetero są wspaniałe, "bo dewiacje trzeba tępić" to już jest ok?
Naxster - @Moderacja @a__s #homofobia #moderacjacontent 
Możecie powiedzieć odkąd to...

źródło: comment_JPJBUEZSqK80GFLj4gZscUtuziHTegHL.jpg

Pobierz
  • 4
@Naxster: of picrel też odrzucony bo "osoba obrażana musi zgłosić". Czyli wyzywanie kogoś od ciot - luz. Nazywanie orientacji wynaturzeniem - luz. Wyzywanie NIEOKREŚLONYCH OGÓLNOPOJĘTYCH konserw - be.

Można prosić żeby moje zgłoszenia moderował ktoś bez skłonności homofobicznych? Od razu określam, że nikogo konkretnego nie nazywam homofobicznym. Tak ogólnie pytam
Naxster - @Naxster: of picrel też odrzucony bo "osoba obrażana musi zgłosić". Czyli w...

źródło: comment_BsqEyOsrh5TkzzVD8kYmofuBVep8Zged.jpg

Pobierz
@Naxster: bo to są opinie nieskierowane w Ciebie bezpośrednio.
nie ale poważnie, jak coś to moderacja jest bardziej skierowana na propagowanie homo, tęczy i tak dalej niż popieranie konserwatywnych poglądów
@F4eddy: Tylko, że mój post TEŻ nie był skierowany do kogokolwiek konkretnego. Ja w pełni akceptuję, ze mogłem przesadzić ,ale w takim wypadku to tutaj powinno lecieć razem z moim. A jeżeli bawimy sie w pełna wolność słowa to coś jest nie halo.

Moderacja jako całość może, ale ten konkretny typ odrzuca mi wszystko. Zatwierdzone mam jak wymoderuje ktoś inny. I na niego skargi są powszechne. Przecież ta istotka ma swój