Wpis z mikrobloga

Macie jakiś tip na wieszak na drobiazgi typu krawaty, paski który można zamontować na wewnętrzną stronę drzwi od szafy? Szafę mam dość głęboką więc z miejscem nie ma problemu. Problemem jest natomiast montaż. Na wkręty tego nie wezmę, bo drzwi są tak skonstruowane, że obramówka ich jest normalna, gruba, ale środek to cieniutka sklejka, grubości kilka mm. Jakoś to na klej. taśmę przyczepić? Tylko żeby była możliwość zdemontowania tego i żeby nie było śladu. Trochę mam tych krawatów i pasków więc żeby cała ta konstrukcja to utrzymała.
#meble #stolarstwo #dom #szafa #remontujzwykopem #majsterkowanie #diy #zrobtosam #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 22
@wyrrrrwaaaa: No krawatów mam z 30. Wiadomo, w każdym nie chodzę, najczęściej się kupowało i użyło tylko raz. A szkoda wyrzucać.Pasków mam z połowę tego, częściej je używam. Przy okazji na takim wieszaku chciałem powiesić jakiś szalik.
@wyrrrrwaaaa: Byłoby super ale problemem jest mocowanie, bo drzwi mocno przylegają do góry szafy i nie wchodzi tam nic żeby się szafa zamknęła. Testowałem kilka takich zawieszanych.
@apee: Moja szafa nie ma otworów półkowych. Musiałbym wiercić. Poza tym mi chodzi o montażu na drzwiach, w szafie obok ubrań to mogę na wieszaku powiesić te krawaty i paski. Tylko to zajmuje to miejsce po długości. A ja mam przestrzeń za drzwiami bo szafa jest głęboka.
@animuss: No własnie chce na drzwi bo takie coś podobnego mam i korzystałem z tego. Za dużo miejsca to zajmuje mi w szafie, wole ciuchy mieć powieszone niż krawaty które użyje kilka razy w roku. Na drzwiach by mi nie przeszkadzały.