Wpis z mikrobloga

Biedronkowa pasta jajeczna to jest złoto, w połączeniu z taką cieplutka bagietką (ʘʘ) Ale sie głodna zrobiłam
@TynKus zorientuj się z czego taka pasta jest zrobiona - głównie jaja zgniłe, nienadajace sie do sprzedaży w innej formie. Kiedyś był wypuszczony reportaż przez Uwagę. A poza tym jej cena mówi sama za siebie
@Reb_: U mnie na osiedlu jest taka ciasna biedronka. Ostatnio jedna patusiara wjechała tam z takim wózkiem na dwójkę dzieci, nie da się przejść, nic. Oczywiście przy stoisku alkoholowym. Nie wiem dlaczego w biedronce zbiera się takie ludzkie barachło a np. w Lidlu już jest lepiej, kulturalniej. W sumie to dobrze bo mają lepsze produkty i w ogóle.
Lidlu już jest lepiej, kulturalniej. W sumie to dobrze bo mają lepsze produkty i w ogóle.


@Piechotek: To prawda, jest przede wszystkim więcej przestrzeni. Szkoda tylko, że jak się wczytać w skład, to niestety straszna lipa, nawet te ich deluxe. Produkty fit bez tłuszczu, za to z cukrem, pierogi niby z dziczyzną, ale tylko 1%, itd, itp.