Wpis z mikrobloga

#xiaomi #allegro

Kupiłem dziś na allegro xiaomi redmi 6 3/32 (tak wiem mediatek itp) udało mi się znaleźć za 495zł + wysyłka 8,7zł = 503.70zł
Wiadomo jak to jest z allegro i firmami z UK, Hongkonków itp. W treści aukcji było podane że wysyłka z PL ale w belce allegro że wysyłka z UK.
Napisałem do sprzedawcy z pytaniem co i jak i oczywiście dopytałem o gwarancje/serwis w PL. W odpowiedzi otrzymałem informacje że wysyłka z magazynu w PL a z gwarancją nie ma problemu gdyż serwis w Poznaniu.
Teraz to co zrobiło na mnie wrażenie:
o 14:15 kliknąłem kup teraz
o 14:27 dostałem maila z numerem przesyłki
dodatkowo dostałem zdjęcie swojego telefonu (no pudełka) z etykietą do paczkomatu, aha na zdjęciu widać też jakieś słuchawki (w aukcji nie było o nich mowy)

Piszę to tylko po to gdyż sporo osób tutaj przestrzega przed zakupami u tego typu firm. Ja na tę chwilę jestem pod wrażeniem i mimo że zakupów przez internet trochę robię jest to na tę chwile wyróżniające się podejście na tle innych
Jutro paczka powinna być już u mnie więc mogę zainteresowanych powiadomić czy w paczce faktycznie znajdował się zamawiany telefon itd
  • 7
@cranberry250: tak jak pisałem wyżej, trochę niepewności miałem bo firma nie z pl, sporo czytałem ze gwarancji nie będzie (wiadomo napisali że wszystko gra bo chcą sprzedać).
Też patrzyłem czy zadowoleni i czy sporo sprzedają. Miałem inną aukcję w obserwowanych ale się skończyła w zamian wybrałem ich. Myślę że wszystko będzie dobrze