Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Gawd, jeździłam dzisiaj trochę po #bydgoszcz i nie wiem skąd to się wzięło, ale zero kultury. :/
Nie #!$%@? się na siłę gdy Janusz z pasa obok celowo przyśpiesza? Trąbią.
Pokropił chwilę deszcz? #!$%@?, #!$%@?, przeciwmgielne.
Wrzucisz komuś kierunkowskaz, że wolne do wyprzedzania? Wyprzedzi, ale nawet nie pomiga na zmianę lewy-prawy w podziękowaniu.
Wpuścisz kogoś/zakomunikujesz długimi, że nie ma świateł? Głowa za szlachetna na skinienie, ręka za ciężka by podnieść w podziękowaniu.
Przepuścisz pieszego? Nawet nie spojrzy w Twoją stronę i jak wyżej.
Już pomijam fakt, że chyba 3/4 z rejestracjami CX-CXX ma prawo jazdy znalezione w chipsach i jak pomży to już 30 km/h w zabudowanym, 50 km/h na ograniczeniu 90.
#prawojazdy ##!$%@?
  • 34
@Twinkle: Jeździłem dużo po Bydgoszczy, okolicach, całym województwie nawet i jakoś zawsze mi spora większość dziękowała, kiwała itd. Nawet na przejściu jak przechodzę i zatrzymał się ktoś to nie miał świateł to zawsze podziękował za info. No i ciekawostka, jak jeździłem tak trąbienie słyszałem może z 4 razy, a w Poznaniu jak jestem na Rondzie Rataje, to w ciągu 3 minut trąbią przeciętnie 5 razy.
Co do prędkości to akurat wszędzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrawieJakBordo: Serio? Jak czysto z naprzeciwka to wrzucasz prawy kierunek i wtedy wie, że można wyprzedzać. Dziękuje się po jednym błyśnięciu lewy-prawy-lewy-prawy albo 1-3 awaryjne.