Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do wszystkich kupujących w #gearbest. Kupiłem swoje wymarzone #m365 i od 2 miesięcy nie wyszło z magazynu. W międzyczasie pojawiały się promocje, na których hulajnoga widniała jako dostępna, pojawiły się też w magazynach europejskich.

Co ja mam im napisać żeby wreszcie wysłali mi paczkę?

@GearBest_Polska pomożecie?
  • 40
  • Odpowiedz
  • 0
Jak tam Wasze statusy, ma ktoś wyslaną w ostatnim czasie bo u mnie lipa pisza żeby czekać.
  • Odpowiedz
@appi: (wolaj ludzi bo mala szansa ze ktos odpowie)

Dzisiaj dostalem maila od geerbestu ze przepraszaja itp i niby ma poczatku stycznia wysla ¯\_(ツ)_/¯

A powyzej prezentowany nawilżacz wyslali jakis tydzien temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec cos tam jednak moze w tym sklepie robia. Za tak dobra cene to moge poczekac, szczegolnie ze do wiosny daleko.
  • Odpowiedz
  • 0
@poji (Dzięki)
Co do hulajnogi to zastanawia mnie czy wyrobią się z dostawą aby czas ochrony 180 dni w PayPalu nie minął. Nie brałem w GB dodatkowego ubezpieczenia i to jest jedyne.
  • Odpowiedz
  • 0
@poji dasz znać jak otrzymasz już paczkę z hulajnogą. Ciekawy jestem jak długo idzie.
Ja ciągle czekam na wysyłkę swojej
  • Odpowiedz
  • 0
@poji dzięki za info
Trzeba pomęczyć GB bo do wiosny nie wyślą.
Może boli ich to że udało się ją "kupić" za 320$ i teraz żal im wysyłać
  • Odpowiedz
@appi: a kiedy (data) dokładnie kupiłeś?

I czy dostałeś (kiedy) maila z przeprosinami że na razie nie wysłali i czy cjcesz czekać czy refund?
  • Odpowiedz
  • 0
@poji 23.11.2018
Maila dostałem, zgodziłem się poczekać ale tam było coś o połowie stycznia wysyłka.
Chwilę temu wysłałem zapytanie co z zamówieniem,
  • Odpowiedz
  • 1
@poji gdybyś miał problem z dostawą możesz uderzyć do @miboy (człowiek o wielkiej mocy). Moja po 3miesiecy wkońcu wysłana z magazynu w Hiszpanii.
  • Odpowiedz
@appi: dzieki za pomysł, póki co moja jest na pełnym morzu:

2019-02-20 10:27:12 Parcel in transit
2019-02-11 10:01:48 Parcel in transit
2019-01-31 10:43:20 Parcel in transit
2019-01-25 20:24:36 Parcel departed
  • Odpowiedz