Wpis z mikrobloga

Udany weekend z Serie A - 6 z 8 typów trafionych. Mam nadzieję, że skorzystaliście z zebranych na blogu propozycji i też coś ugraliście. Jeśli tak, zajrzyjcie proszę w podsumowanie rundy i kliknijcie proszę baner po prawej. Nic to nie kosztuje, a mnie drobne wsparcie z reklam przyda się, by utrzymać stronę i nadal serwować Wam typy na ligę włoską. Dzięki!
#bukmacherka #gralingrad
  • 9
kliknijcie proszę baner po prawej. Nic to nie kosztuje, a mnie drobne wsparcie z reklam przyda się, by utrzymać stronę i nadal serwować Wam typy na ligę włoską.


@BassHunter: kosztuje bo jestes oszustem. Gdybys na tym zarabiał to w zyciu bys nie wrzucał zadnych typów :) takze z mojej strony zadnego ogladania twoich #!$%@? banerów.
@BassHunter: w dupie parówo, obiecujesz ze weszło ci 80% typow co oznacza rzekomo niby 80% zysków :) a w rzeczywistosci okaznacza to wielkiego #!$%@? o czym dobrze wiesz ty i ludzie którzy sie w to bawią. I jeszcze niewiniątko zgrywa xDDDD Frajerom nawet nie tlumacze takich jak ty bo szkoda mi klawiatury.
@fluchtlinge_willkommen: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie radzisz sobie z wyciąganiem logicznych wniosków i nie potrafisz dyskutować na poziomie. Nie ma sensu Ci cokolwiek tłumaczyć, bo i tak nie przyjmiesz nic do wiadomości. Daj sobie spokój, idź pluć jadem gdzie indziej.