Wpis z mikrobloga

Pobierz xv21 - Mirki,
który z tych 3 zegarków wybrać?
https://0.allegroimg.com/s720/030c83/...
źródło: comment_lKAIpggOHwMkSWxGWEjzbwKBw6itjIhr.jpg

Który najładniejszy?

  • 1 16.0% (8)
  • 2 50.0% (25)
  • 3 34.0% (17)

Oddanych głosów: 50

  • 17
@trejn: w skleach stacjonarnych też są o 50% drożej niż na internecie, na gablotce świetnie się prezentują w porównaniu do innych obok jak LORUS, FESTINA, CASIO, DIESEL, TOMMY itd z tej półki cenowej.
@trejn: w mnie w mieście w sklepach stacjonarnych w galeriach handlowych ciężko w ogóle trafić na zegarki tych marek, żeby zobaczyć jak się prezentują. Dlatego wybieram w tym co jest dostępne.
@xv21 ja mam tego 2 bodajze. Tego ea ceramica i napisze ci ze jak on stoi 600 zl to podroba jak #!$%@?. Ogolnie jest spoko wyglada fajnie. Troche ciezki no i z tego co wiem to jest ceramiczny wiec jak nim o cos mocno jebniesz to sie rozpadnie. Kup sobie cos co ci koledzy z postow polecaja bo nawet jak kupisz orginal to co 2 ci bd #!$%@? ze to podroba
@xv21: Do biegania maratonów trampki z logo SAMSUNG/apple za 2 tysiące tez byś kupił? W końcu to samsung/apple więc musza być super, nie? Za te 600 zł lepiej kup jakies ubranie od armaniego. Będzie logo w widocznym miejscu, lans, kobiety, respekt. A na zegarku nikt nie zobaczy, chyba że ludzie którzy zwracaja uwage na zegarki, ale oni cię wyśmieją :)