Wpis z mikrobloga

ktoś tu pytał dziś co jest największym przegrywem (albo coś w tym stylu) i w sumie tak pomyślałem, że oglądanie chińskich bajek to jak wytatuaować sobie na czole ''nigdy nie porucham'', ''jestem stulejarzem'' lub ''incel here''.
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@RanaTriste: o byś się zdziwił jakie to otwiera możliwości. Tylko wiadomo, jeżeli nie masz nic przeciwko. Chociaż też zależy jakie gatunki się preferuje. Ale z tymi laskami z #!$%@? to się zgodzę, no jednak trochę za daleko.
  • Odpowiedz
@RanaTriste: @mrocznyprecel: Mangowcy mają nawet swoje zloty, i o dziwo tam też są kobiety. Znajomy z grupy na studiach przechwalał się jak to na takim zlocie przeleciał jakąś dziewczynę. Myślałem, że to zwykłe przechwałki, ale pokazywał zdjęcia i rzeczywiście to zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak więc pamiętajcie: jak wyglądacie dobrze to nawet na chińskie bajki kogoś wyrwiecie.
  • Odpowiedz
@merkan: z mangowcami zabawne jest to, że wygląd nie jest aż taki strasznie ważny, bo sporo tam introwertyczek z problemami, albo takich normalniejszych, które szukają nerda, żeby samej wyglądać nerdowsko. Ciekawe środowisko, ale potrafi być irytujące, ze względu na kierunek jaki obrała azjatycka animacja ostatnio.
  • Odpowiedz