Wpis z mikrobloga

@s0Mgorsi serio aż tak źle? No ale chyba s0Mgorsi? :)

@cambell973 Mówisz to do osoby, która nie umie handlować i wszystkie coinsy ma za mecze, w paczkach i sbc sam szrot. Graj po prostu DR i za jakiś czas też uzbierasz na takiego grajka.
@kuba8998: mam z player pick i czekam tylko na ta wspaniała chwile, aż będę mógł go przepalić :) Poważnie mówiąc do mojego stylu gry w ogolę nie pasuje troche wolny i taki drewniany
@kuba8998: jak juz go kupiles to wez go wypróbuj. Ja kiedys dorwałem NIFa i grało mi się nim fatalnie. Potem dorwalem czerwonego w player picku i gra mi sie zajebiscie na ST w 4231 (a mam min. POTM Aube na ławie i IF Lewego). Dawaj styl Hunter na niego i nie drybluj nim za duzo. Strzela i podaje genialnie
@kuba8998: Jak nienawidzę takich drewnianych i wolnych napastników, to akurat Kane jest zajebisty. Przy wyjściu sam na sam szybkość mu niepotrzebna, bo zawsze dobrze się ustawia a strzelać można już sprzed pola karnego, bo jego strzały to jakiś kosmos. Obok jakiegoś szybkiego napastnika jest świetny, a grałem nim tylko w weekendowej.