Wpis z mikrobloga

@Mietu: Nie musi być "pstryczka", a może być skrót klawiszowy. Bardzo często jest to kombinacja klawisza Fn z klawiszem z wizerunkiem anteny (lub czymś sygnalizującym "sygnał"). Zobacz czy nie masz pod F1,F2 itd lub pod 1,2,3 jakichś dodatkowych obrazków.
@janiepaniemaju: tez nie bo nie mam zadnych sterowników, windows 7 nic mi nie wyszukal co mnie bardzo dziwi bo robilem formaty na innych laptopach tysiac razy i zawsze bylo ok a tu po formacie nie zapytalo mnie nawet o siec czy i jaka chce wybrac itd
@janiepaniemaju: moze inaczej, wydaje mi sie ze popelnilem jakis blad na poczatku formatowania do wyboru mam 4 dyski partycja 1 pqservice typ oem zastrzezony, partycja 2 system reserved typ system partycja 3 (tu byl windows7 i ten wczesniej sformatowalem i na nim zainstalowalem od nowa wina) no i 4 zwykly dysk. w takim razie moze musze sformatowac te 2 pierwsze?
To o czym mówisz absolutnie nie ma związku z Twoim problemem. Jeżeli masz dostęp do neta, to pobierz odpowiednie sterowniki ze strony supportu acera (upewnij się, że pobierasz do właściwego modelu). Jak ktoś wyżej słusznie wspomniał, zainstaluj AIDA64 i sprawdź dokładny model twojej WIFI . Jeżeli AIDA jej nie wykryje tzn, że a) jest wyłączona, b) stało się coś gorszego.
@Mietu: Nie wiem jak acer, ale wydaję mi się, że pierwsza partycja (nie formatuj jej) to tzw. recovery i być może uda ci się skorzystać z tego błogosławieństwa. Musisz poszukać czy dla twojego laptopa jest jakiś skrót aby podczas rozruchu wejść do trybu recovery i przywrócić fabrycznego windowsa,