Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: Wizji nie zmienię, ale wygląda na to, że będę zmuszona do lekkiej modyfikacji. Masz rację; to byłoby niepraktyczne i pewnie kładzenie ciężkiej płyty granitowej znudziłoby mi się po paru razach, więc chyba będę musiała przemyśleć położenie szkła nad fragmentem blatu z płytą indukcyjną.
chyba będę musiała przemyśleć położenie szkła nad fragmentem blatu z płytą indukcyjną.


@Superniebo: no i to jest fajny pomysł ;) niestety najlepsze wizję szybko są weryfikowane przez smazacego się schabowego, który pryska tłuszczem na lewo i prawo :p a nic tak nie boli jak wspaniała kuchnia która po miesiącu wygląda jak gunwo albo stres przed każdym gotowaniem bo "pobrudzi się" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i pamiętaj
@powaznyczlowiek: tak, właśnie przeglądam kuchnie w stylach zbliżonych do wybranego przeze mnie i widzę, że takie rozwiązanie może wyglądać naprawdę dobrze. Chyba niepotrzebnie negatywnie się nastawiałam. Tym bardziej, że i tak ten fragment kuchni będzie trochę schowany.
Dodatkowo przekonuje mnie fakt, że takie szkło ładnie odbija światło podszafkowe – a akurat wąska ściana, na której będzie płyta, będzie jedyną, na której zawisną dwie górne szafki.
Dziękuję, Poważny Człowieku. ʕ