Wpis z mikrobloga

Nie miałem siły na kacu pisać jakiegoś oryginalnego zgłoszenia to poleciało od tak może jutuba sie tym zajmie. Niech szczur #!$%@? z jutuba i zakłada nowy kanał

Osoba w filmie znęcą się nad swoim współlokatorem, który prawdopodobnie jest niepełnosprawny umysłowo. W wyżej wymienionej sytuacji używa słów niecenzuralnych, podczas trwania filmu w pewnym momencie, autor filmu życzy swojemu współlokatorowi śmierci tu cytat "ty możesz schudnąć i nawet zdechnąć możesz" Kanał Major Suchodolski należy do środowiska "pato-streamerów" bardzo popularny pośród najmłodszych odbiorców co ma destrukcyjny wpływ na ich psychikę. Dziękuje

#kononowicz #suchodolski
  • 13
  • Odpowiedz
@Jervwis: O co Ci chodzi człowieku? Tych akcji masowego zgłaszania filmów i w konsekwencji banowania kanałów Majorowi to ja nie rozumiałem nigdy. Przecież to go wcale nie zmotywuje ani nie zmieni. Po co niszczysz życie Majorowi, który osiąga sukces? Dlaczego niszczysz rozrywkę prawdziwym pasjonatom tego uniwersum? Dla własnej satysfakcji?
  • Odpowiedz
@Jervwis:
Ciekawe, czy wam się to uda. Mam przeczucie, że coś się zmieniło w algorytmach YT i teraz nie będzie tak łatwo, zwłaszcza, że Major nie opublikował nic rażącego i był już wiele razy bezpodstawnie zgłaszany.
  • Odpowiedz
@GavriloPrintic: Konon jest jaki jest, ale to co #!$%@? major to jest zwykłe znęcanie, coś jak bulling w szkole dodatek nie lubię dominiczka.
Pisałem o tym już wcześniej, nie podoba mi się to, że s17 z familly friendly contentu idzie w kierunku pato-gimbo streamów. Mnie i inym osobom, które są z rodziną bożą od 2016 roku taki rodzaj zabawy się nie podoba i dlatego te zgłoszenia
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: Przecież wiadomo jaki Major ma charakter. Po co Suchy widz gadał o więzieniu i narkotykach przy Majorze. Tylko go tym rozsierdził. Kononowicz też nie był przeciwnym wyrzuceniu Syna majorskiego z domu tylko nawet pomógł mu wyjść. Mieli prawo go wypędzić, bo był pijany.

@Jervwis: family friendly content? Odkąd zaczęła działać natinawesolo to na wierzch wyszła bardziej patologiczna strona szkolnej17. Trzeba odróżnić tematykę różnych reżyserów, bo tylko Niemiecki
  • Odpowiedz
@yraras: Nie, ja jestem KanalYzer z YouTuby. Dotychczas tylko pisałem komentarze pod filmami to pewnie mnie nikt miw kojarzy, ale nieważne. Założyłem dzisiaj se konto, bo taką miałem wizję, że takich ludzi jak ci zgłaszacze to trzeba zaginać jak Gustlik gwoździe.
  • Odpowiedz